KONST / Litografier / Färglitografi 11031296
*
nr 1103 1296
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, Leonor Fini (1907-1996), EA-upplaga, bladets mått: 56x37
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 april 2017
kl 20:00:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 20:05:22
1
100 kr
21/4 22:00:05
2
300 kr
21/4 22:20:31
1
300 kr
21/4 22:20:31
2
300 kr (Budbetjänt)
21/4 22:42:33
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: argentina argentinsk ea-upplaga färglitografi grafik leonor fini litografi litografier litografiskt blad sydamerika sydamerikansk
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Leonor Fini
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Läs om budbetjänten
nr 1103 1296
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, Leonor Fini (1907-1996), EA-upplaga, bladets mått: 56x37
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 april 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/4 20:05:22 | 1 | 100 kr |
21/4 22:00:05 | 2 | 300 kr |
21/4 22:20:31 | 1 | 300 kr |
21/4 22:20:31 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
21/4 22:42:33 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: argentina argentinsk ea-upplaga färglitografi grafik leonor fini litografi litografier litografiskt blad sydamerika sydamerikansk
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28